Wydarzenia

Data/Czas
2020-10-03
Całodniowe

Kategorie


odwołana - ŚCIEŻKA W KORONACH DRZEW W KRYNICY ZDROJU

ZAPRASZAMY  DO KRYNICY- NAJPIĘKNIEJ JESIENIĄ NA ŚCIEŻCE W KORONACH DRZEW !- Odwołana -zapraszamy 10.10.2020 na ścieżkę na Słowacji

PROGRAM: Zbiórka uczestników o godzinie 5:45 na parkingu Plac Rybi obok Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Wyjazd o 6.00. Przejazd do Krynicy. Ok. 10.00 spacer po ścieżce pośród drzew.

Konstrukcja powstała na górnej stacji narciarskiej ośrodka Słotwiny Arena, na wysokości prawie 900 metrów, w pasmie Jaworzyny Krynickiej. Z wieży rozciąga się widok na Tatry i Beskid Sądecki.  Do wieży prowadzi drewniana, łagodnie wznosząca się kładka o długości 1030 metrów. Biegnie ona w koronach drzew i wpiera się na 18 wieżach wsporczych i 87 słupach. Konstrukcja powstała wśród pięknego drzewostanu, na który składają się dorodne okazy buków, jodeł oraz świerków. Przerwa na obiad w Krynicy. Spacer po Krynicy – pijalnia i zwiedzanie Muzeum Nikifora tzw. “Matejko z Krynicy”Muzeum zlokalizowane jest w zabytkowej, drewnianej willi „Romanówka”, która jest typowym modelem XIX budownictwa uzdrowiskowego . Powrót do Przemyśla ok. 22:00.

Program może ulec niewielkim zmianom.

Koszt wycieczki:

członkowie PTTK i dzieci do lat 16   – 115 zł                              pozostałe osoby     – 125 zł

Cena obejmuje: transport, ubezpieczenie, opieka pilota – przewodnika. 

Możliwość zamówienia obiadu  w Krynicy w cenie 25 zł – płatne przy zgłoszeniu.

Dodatkowo płatne  na miejscu:  Bilet  tylko na wieżę: Normalny –  39 zł, Ulgowy –  32 zł, lub  Bilet  na wieżę + wjazd kolejką: N- 57 zł i U – 47zł lub Bilet  na wieżę + wjazd  i zjazd kolejką: N – 69 zł, U – 55 zł.   Ulga przysługuje dzieciom do lat 12 oraz seniorom 60+. Zapisy i wpłaty w miarę wolnych miejsc (do 3 dni od zgłoszenia) w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 do 30.09.2020 r. (środa). Przy zapisie należy podać do ubezpieczenia; imię i nazwisko, adres zamieszkania.

 

Zapraszamy do skorzystania z noclegów w Przemyślu przed lub po wycieczce w OBIEKCIE NOCLEGOWYM „PODZAMCZE PTTK” – 5 MIN od miejsca wyjazdu. Rezerwacja możliwa bezpośrednio przy zamówieniu wycieczki. Ceny noclegu od 50-70 zł

Powered by Events Manager