Wydarzenia

Data/Czas
2020-10-25 - 2020-12-13
Całodniowe

Kategorie


TURNUSY REHABILITACYJNE W TRUSKAWCU 2020

TURNUSY WZNAWIAMY OD 01.10.2020 – w dowolnym terminie na dowolną liczbę dni ( osobna kalkulacja)

AKTUALNE TERMINY  i CENY  2020 TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH  W TRUSKAWCU NA  UKRAINIE:

cena obejmuje:  nocleg pokój 2 – os. standard, 3 x dziennie wyżywienie (bufet) podstawowy pakiet medyczny wg wskazań lekarza,  ubezpieczenie NNW, KL S.U. 10 000 euro.

 UWAGA: Dojazd we własnym zakresie. 

Można zamówić dowolny termin turnusu dopasowany do Państwa potrzeb – minimum 8 dni

TURNUSY

 

PROMENADA PAKIET z zabiegami medycznymi ALL SPA: + baseny i spa ROYAL GRAND PAKIET ALL SPA z zabiegami medycznymi:

+ baseny i spa 

VESNA pakiet medyczny z zabiegami
8 dni:

04.10 – 11.10

25.10 – 01.11

01.11 – 08.11

29.11 – 06.12

06.12 – 13.12

1290 zł / 1 osobę 1540 zł / 1 osobę 1390 zł

lub 1540 zł –  pokój  polepszony

DODATKOWO PŁATNA OPŁATA UZDROWISKOWA – płatna indywidualnie w recepcji  9.45 UAH/ 1os. / za każdy dzień dla osób pow. 18 roku życia

Pobyt dzieci do 5 roku życia bezpłatnie, do 12 roku życia 50%.

dopłata do pokoju 1 – osobowego ok. :  8 dni – 600 zł, 15 dni  – 1200 zł ( w zależności od wybranego uzdrowiska)

DLACZEGO UZDROWISKO TRUSKAWIEC? Truskawiec to jedno z najstarszych i najbardziej znanych uzdrowisk na Ukrainie. Niegdyś do Truskawca przybywali „na leczenie” wybitni Polacy, dzisiaj to Ty możesz skorzystać z dobrodziejstw płynących z klimatu tego regionu. Uzdrowisko Truskawiec zasłynęło jako luksusowy kurort i stało się największym europejskim centrum przemysłu zdrowia i wypoczynku, oddalonym od Przemyśla około 100 km. W Truskawcu i okolicach znajduje się 14 naturalnych źródeł mineralnych. Posiada unikalne w skali światowej pokłady wód mineralnych takich jak: Naftusia, Zofia, Maria, Bronisława, Józia, Edward i inne. Klimat Truskawca oraz zabiegi dają bardzo dobre wyniki leczenia w chorobach nerek (kamica), układu moczowego, chorobach wątroby, trzustki, pęcherzyka żółciowego, chorobach przewodu pokarmowego, cukrzycy, chorobach ginekologicznych i zapaleniach prostaty.

OPIS OBIEKTÓW: PROMENADA/ ROYAL GRAND:

   Obiekty są częścią SANATORIUM ROYAL HOTEL & SPA RESORT który jednym z najnowszych kurortów na poziomie europejskim z dobrą bazą medyczną i jednym z największym ośrodkiem SPA w Truskawcu – jest 11 basenów i 18 saun.

Aqua-Zone-11 basenów: jacuzzi z wodą morską, zewnętrzne jacuzzi z wodą termalną, wodą ze źródeł podziemnych, otwarty basen z właściwościami leczniczymi Morza martwego, basen dla dzieci. Kompleks saun -na terenie kompleksu jest 20 tradycyjnych łaźni i saun rożnych krajów. Rzymska, Turecka Strong, Rosyjska Bania, Fińska sauna, sanarium, aromasauny, aromagroty, groty solne, cedr sauny, japoński ofuro, infrared sauna, sauna dla dzieci. Siłownia: 280 m.kw. Sala fitness. Główne profile Centrum Medycznego to :urologia, gastroenterologia, choroby metaboliczne. Leczony jest tu również układ mięśniowo-szkieletowy, układ krążenia, cukrzyce i inne.

Rodzaje zabiegów:hydroterapia, inhalacje, termoterapia, fizykoterapia, leczenie SMV, profilaktyka powikłań cukrzycy, rehabilitacja po leczeniu operacyjnym, przywrócenie aktywności ruchowej, kompleksowy program oczyszczania organizmu, program życie bez alergii, własna pijalnia wód mineralnych– szeroki wybór wód leczniczych,ozokerytoterapia.

 POKÓJ ROYAL GRAND STANDARD ROYAL  PROMENADA STANDARD

Standard o pow.10/17 m², 2 -os. (duże dwuosobowe łóżko), w pokoju jest łazienka (prysznic lub wanna), telewizor, mini bar, sejf, czajnik, szlafrok, kapcie, akcesoria łazienkowe.

 

Standard o pow.17 m², 2 -os (duże dwuosobowe łóżko, lub 2 osobne), w pokoju jest łazienka (prysznic lub wanna), telewizor, mini bar, sejf, czajnik, szlafrok, kapcie, akcesoria łazienkowe.

 

Truskawiec to jedno z najstarszych i najbardziej znanych uzdrowisk na Ukrainie. Niegdyś do Truskawca przybywali „na leczenie” wybitni Polacy, dzisiaj to Ty możesz skorzystać z dobrodziejstw płynących z klimatu tego regionu. Uzdrowisko Truskawiec zasłynęło jako luksusowy kurort i stało się największym europejskim centrum przemysłu zdrowia i wypoczynku, oddalonym od Przemyśla około 100 km. W Truskawcu i okolicach znajduje się 14 naturalnych źródeł mineralnych. Posiada unikalne w skali światowej pokłady wód mineralnych takich jak: Naftusia, Zofia, Maria, Bronisława, Józia, Edward i inne. Klimat Truskawca oraz zabiegi dają bardzo dobre wyniki leczenia w chorobach nerek (kamica), układu moczowego, chorobach wątroby, trzustki, pęcherzyka żółciowego, chorobach przewodu pokarmowego, cukrzycy, chorobach ginekologicznych i zapaleniach prostaty.

OPIS OBIEKTU VESNA:

Leczenie w tym kurorcie nie opiera się tylko na kuracji pitnej wód mineralnych  ale na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie medycyny i przemysłu kosmetycznego w ekskluzywnym zakładzie przyrodoleczniczym w kompleksie ,,Mirotel  Resort  & Spa”. Zakład wodoleczniczy ,,Med – Palac” oferuje długą listę zabiegów fizykoterapii przy pomocy aparatury, hydroterapii i balneoterapii. Zabiegi połączone są z piciem wód mineralnych.

Rodzaje zabiegów: hydroterapia, termoterapia, fizykoterapia, profilaktyka powikłań cukrzycy, rehabilitacja po leczeniu operacyjnym – przywrócenie aktywności ruchowej, kompleksowy program oczyszczania organizmu ,,DETOX” , program życie bez alergii, pijalnia wód mineralnych- szeroki wybór wód leczniczych.

POBYT W OŚRODKU VESNA OBEJMUJE: 3 zabiegi  dziennie wg. wskazań lekarza sanatoryjnego odbywają się w „Med – Palace” oddalonym o 5 min. drogi.   Zabiegi odbywają się w każdy dzień łącznie z sobotami i niedzielami, 2 badania lekarskie.

Zakwaterowanie w zależności od wybranej oferty:

POKÓJ VESNA STANDARD: 

Standard o pow.17 m², 2 -os. (duże dwuosobowe łóżko, lub 2 osobne), w pokoju jest łazienka (prysznic lub wanna), telewizor, czajnik, akcesoria łazienkowe.

POKÓJ VESNA POLEPSZONY STANDARD:

Standard o pow.17 m², 2-os.  (duże dwuosobowe łóżko), w pokoju jest łazienka (prysznic lub wanna), telewizor, czajnik, akcesoria łazienkowe.

 

Powered by Events Manager