KRYNICA MORSKA – KANAŁ ELBLĄSKI – POTWIERDZONY

Data/Czas
2021-06-16 - 2021-06-20
00:00

Kategorie


KRYNICA MORSKA - KANAŁ ELBLĄSKI - POTWIERDZONY

Gdańsk – Krynica Morska –Kanał Elbląski

16-20.06.2021
Program :
16.06.
Zbiórka uczestników o godzinie 21:50 na parkingu przy pływalni ul. 22-go Stycznia. Wyjazd o 22:00.
Na trasie w Przeworsku na parkingu przy odkrytej pływalni ul. Pod Parkiem ok. 22:40 wsiadanie pozostałych uczestników. Nocny przejazd do Gdańska.
17.06.
Przyjazd poranny do Gdańska. Na trasie krótki postój na poranną kawę. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie: Stare Miasto, Długi Targ, Spichlerz, Brama Stoczni Gdańskiej. Przejazd do Gdyni, spacer po nabrzeżu, gdzie przycumowany jest m.in. Dar Pomorza i Błyskawica. Przejazd do Krynicy Morskiej, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
18.06
Śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem Mierzei Wiślanej: Sztutowo – obóz koncentracyjny z okresu II wojny światowej, Jantar, przejazd Żuławską Koleją dojazdową do Mikoszewa, spacer do ujścia Wisły. Powrót do Krynicy Morskiej ,czas wolny na plażowanie lub indywidualne korzystanie z lokalnych atrakcji, obiadokolacja, nocleg.

19.06
Śniadanie, wykwaterowanie. Rejs po Zalewie Wiślanym na trasie Krynica Morska -Frombork. Frombork – zwiedzanie ( z przewodnikiem lokalnym) Katedry, wzgórza katedralnego, Muzeum Mikołaja Kopernika, taras widokowy na Wieży Radziejowskiego, punkt widokowy na Wieży Wodnej, spacer po mieście i porcie, pomnik i fontanna z Kopernikiem. Czas wolny. Przejazd do Elbląga, zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

20.06
Śniadanie, wykwaterowanie. Godz. 9:30 rejs Kanałem Elbląskim na trasie: Elbląg – Buczyniec ( ok. 4,5 godz.). Czas wolny na obiad we własnym zakresie, wyjazd w drogę powrotną do Przemyśla. Przyjazd w godzinach nocnych.

Cena imprezy: 1140 zł/os.

WYJAZD MAŁĄ GRUPĄ 20 OSOBOWĄ

Cena obejmuje: transport na całej trasie, 3 x nocleg pok. 2-os. z łazienkami ( 2 x w Krynicy Morskiej, 1 x w Elblągu), 3 x obiadokolacja, 3 x śniadanie, usługi przewodników lokalnych przez 3 dni, opieka pilota, ubezpieczenie, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do poszczególnych obiektów w Gdańsku, Gdyni i Fromborku- w zależności od woli uczestników do ustalenia na miejscu, biletu na Żuławką kolej dojazdową ok. 13 zł /os, rejs z Krynicy Morskiej do Fromborka- 31 zł,
Rejs po kanale Elbląskim- 85 zł – przy grupie minimum 20 os.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *