KRYNICA ZDRÓJ NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI

Data/Czas
2020-08-30
Całodniowe

Kategorie


KRYNICA ZDRÓJ NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI

ZAPRASZAMY NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI W KRYNICY-ŚCIEŻKA W KORONACH DRZEW + OGRÓD SENSUALNY I BIBLIJNY W MUSZYNIE

Program:

Spotkanie z przewodnikiem o godzinie 6:00 na parkingu Plac Rybi dla autokarów obok Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej w Przemyślu.  Przyjazd do Krynicy ok. godziny 10:00. Wjazd kolejką krzesełkową, spacer ścieżką w koronach drzew i wejście na wieżę widokową, zejście pieszo. Spacer po Krynicy Zdrój połączony ze zwiedzaniem: krótka historia Krynicy, pomnik Jana Kiepury, kościół Wniebowzięcia NMP, pomnik Nikifora, pomnik Bogusława Kaczyńskiego, pomnik Adama Mickiewicza, Pijalnia Wód Mineralnych, spacer po deptaku. We własnym zakresie możliwość zwiedzania Muzeum Nikifora ( bilety N-14 zł, Ulg-10 zł).  Czas wolny na obiad we własnym zakresie. Przejazd do Muszyny – Ogrody  Sensualne  – spacer po dwóch ogrodach i wejście na wieżę widokową. Zwiedzanie ogrodów  biblijnych przy parafii św. Józefa w Muszynie. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Przemyśla                                 w godzinach wieczornych.

Koszt wycieczki:  125

członkowie PTTK i dzieci do lat 16 – 115 zł

cena obejmuje: opieka pilota – przewodnika,  ubezpieczenie, transport,

Dodatkowo płatne w Biurze przed Imprezą bilety wstępu: wejście na Wieżę widokową: bilet normalny – 39 zł, ulgowy – 32 zł

Wejście na Wieżę widokową + wjazd koleją krzesełkową kosztuje: bilet normalny – 57 zł, ulgowy 47 złotych (powrót z góry pieszo)

Osoby zgłaszające się telefonicznie ( nr 16 678 53 74) zobowiązane są do wpłat przelewem lub osobiście należności na wyjazd najpóźniej w terminie do 3 dni od zgłoszenia.

Wpłaty można dokonać przelewem na konto PEKAO S.A. 80 1240 2568 1111 0000 3629 4259 lub w biurze PTTK ul. Waygarta 3 od poniedziałku do piątku od godz. 11:00 – 13:00.

zdjęcie: https://wiezawidokowa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *