Ni ma jak lwów! - 1 dzień - terminy 2018: środa i sobota

Wycieczki zagraniczne
Termin: 2018-08-11

Venue: Lwów

Spotkanie z pilotem o godzinie 5:45 na parkingu Rybi Plac dla autokarów przy Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej w Przemyślu.

Wyjazd na Ukrainę, przez przejście graniczne w Medyce.  Przejazd do Lwowa. Zwiedzanie: Cmentarz Łyczakowski - groby Zapolskiej, Bełzy, Banacha, Grottgera, Ordona, Konopnickiej, Cmentarza Orląt Lwowskich. Przejazd na Stare Miasto. Obiad w restauracji. Zwiedzanie: Katedra Greckokatolicka, Katedra Ormiańska, pomnik Adama Mickiewicza, Katedra Łacińska, gdzie król Jan Kazimierz składał śluby narodu polskiego, Rynek Główny. Spacer Wałami Hetmańskimi. Czas wolny. Wieczorny  powrót do Polski.

 

Koszt wycieczki:  członkowie PTTK  - 120 zł

                               pozostałe  osoby     - 130 zł

 

cena obejmuje: opieka pilota, usługa przewodnicka, bilety do zwiedzanych obiektów ubezpieczenie (KL 10 000 euro, NNW 2000 euro, bagaż 200 euro)obiad, transport.

 

Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiązane są do wpłat przelewem lub osobiście należności za wycieczkę najpóźniej w terminie do trzech dni. Po tym terminie będą skreślane z listy uczestników wycieczki. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego.

 

 

Telefon
166785374
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Cena dla członków PTTK:
120
Cena dla pozostałych osób:
130
Dane organizatora:
PTTK Przemyśl

 

Terminy


  • Od 2018-08-18 do 2018-11-13
    środa & sobota

Wspierane przez iCagenda