BĘDZIE INNY TERMIN:WYCIECZKA 29.03.2020 Z CYKLU "ODKRYWAMY PODKARPACIE" CZ. I

Wycieczki krajowe
Termin: 2020-03-29

Venue: Podkarpacie

 WYCIECZKA ODBĘDZIE SIĘ W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE, PODANYM W OSOBNYM KOMUNIKACIE

ODKRYWAMY PODKARPACIE  CZ. 1

29.03.2020  (niedziela)

Program wycieczki:

Spotkanie z przewodnikiem o godzinie 9:00 na parkingu Plac Rybi dla autokarów obok Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej w Przemyślu. Przejazd do Łańcuta- zwiedzanie zespołu Pałacowo-Parkowego(zamek, wozownia, łaźnie(nowość) park), zwiedzanie dawnej Synagogi. Przejazd do Markowej zwiedzanie Muzeum Polaków Ratujących Żydów w trakcie II Wojny Światowej im Rodziny Ulmów w Markowej. Przejazd do Jodłówki- Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia. Pruchnik- wejście na wieże widokową- panorama pogórza Dynowskiego. Ognisko wspólne pieczenie kiełbasek. Powrót do Przemyśla w godzinach wieczornych

Koszt wycieczki:  90 zł

członkowie PTTK i dzieci do lat 16 - 80 zł

cena obejmuje: opieka pilota - przewodnika,  ubezpieczenie (s.u 5000 ZŁ)  , transport, 

Dodatkowo płatny przy zgłoszeniu bilet do Zamku w Łańcucie w cenie 34 zł N/24 zł U oraz do Muzeum Polaków Ratujących Żydów w trakcie II Wojny Światowej im Rodziny Ulmów w Markowej w cenie 8 zł N/4zł U

Organizator zapewnia drzewo i kije do pieczenia kiełbasek oraz tacki, pozostały asortyment każdy zabezpiecza we własnym zakresie.

Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiązane są do wpłat przelewem lub osobiście należności na wyjazd najpóźniej w terminie do 3 dni od zgłoszenia. 

 

* autor zdjęcia Muzeum Markowa: Mathiasrex, Maciej Szczepańczyk 

 

Telefon
16 678 53 74
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Cena dla członków PTTK:
80
Cena dla pozostałych osób:
90
Dane organizatora:
PTTK Przemyśl

 

Terminy


  • 2020-03-29

Wspierane przez iCagenda