Zamość - perła renesansu 28.10.2017

Wycieczki krajowe
Termin: 2017-10-28

ZAMOŚĆ- PERŁA RENESANSU

28.10.2017

  

Program:

Zbiórka uczestników o godz. 6:30 na parkingu dla autokarów przy MNZP pl. Berka Joselewicza, przejazd do Zamościa i zwiedzanie: Rynek Wielki z ratuszem – jeden z piękniejszych reprezentacyjnych placów w Europie z XVI wieku, Katedra – ufundowana została przez Jana Zamojskiego. Pałac Zamojskich – pierwotna rezydencja wzniesiona przez Jana Zamojskiego (z zewnątrz), Stara i Nowa Brama Lubelska, czas wolny na obiad i zakup pamiątek. Przejazd do Zwierzyńca-  Kościół na „Wodzie p.w. św. Jana Nepomucena. Powrót do Przemyśla w godzinach wieczornych.

 

Koszt wycieczki - 120 zł 

Dla członków PTTK – 110 zł

 

cena obejmuje: transport, opieka pilota, przewodnika miejscowego, ubezpieczenie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, 

Osoby zgłaszające się telefonicznie zobowiązane są do wpłat przelewem lub osobiście należności za wycieczkę najpóźniej w terminie do trzech dni. Po tym terminie będą skreślane z listy uczestników wycieczki. Po w/w terminie rezygnacja możliwa po znalezieniu innej osoby na miejsce rezygnującego.

Zapisy do 23.10.2017(poniedziałek)

Szczegółowe  informacje : PTTK, ul. Waygarta 3 Przemyśl, tel. 16 678 53 74, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przemysl.pttk.pl

 

 

Dane organizatora:
pttk

 

Terminy


  • 2017-10-28

Wspierane przez iCagenda