TRÓJMIASTO - TCZEW - MALBORK - TORUŃ

Wycieczki 3-dniowe
Termin: 2018-05-24 - 2019-12-27

Trójmiasto – Tczew – Malbork - Toruń

 

Program: Wyjazd;  o godz. 23 : 00 z Przemyśla nocny przejazd do Gdańska.

1 dzień – spotkanie z przewodnikiem ok. godz. 9, zwiedzanie; Gdańsk –Droga Królewska,  Długi Targ z fontanną z Neptunem i Dworem Artusa, Nabrzeże nad Motławą, Bazylika Mariacka oraz Westerplatte,  Gdynia -spacer po nabrzeżu z zacumowanym  ORP Błyskawica,  wejście i zwiedzanie żaglowca Dar Pomorza, Sopot – spacer po kurorcie  i bulwarze nadmorskim, wejście na  molo (dla chętnych), przy możliwościach czasowych – katedra w Oliwie. W trakcie zwiedzania czas wolny. Przejazd do  Mikoszewa, zakwaterowanie i obiadokolacja.

2 dzień. – śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Tczewa zwiedzanie: Muzeum Wisły, kościół Farny Podwyższenia Krzyża Św. Zabytkowy Most Drogowy na Wiśle,  Malbork – zwiedzanie znajdującego się na liście UNESCO  dawnego zamku zakonu krzyżackiego, obiad, czas wolny. przejazd do Torunia, zakwaterowanie na nocleg.

3 dzień – śniadanie,  wykwaterowanie, zwiedzanie Torunia- najpiękniejszego  miasta  północnej   Polski z rangą UNESCO ze wspaniałymi zabytkami m.in. Ratuszem, Domem Kopernika, Dworem Artusa,  Katedrą św. Janów, makietą światło i dźwięk , krzywą wieżą . Po zwiedzaniu i czasie wolnym na  posiłek (we własnym zakresie) ok. godz. 15-16 wyjazd do Przemyśla.

 

Cena uzależniona od liczby uczestników.

 

 

 

Dane organizatora:
pttk

 

Terminy


  • Od 2018-05-24 do 2019-12-27

Wspierane przez iCagenda