KRESOWE ZAMKI - ŚLADAMI HISTORII - 4 DNI

Kategoria
Wycieczki 4-dniowe
Termin
2018-09-03 - 2018-11-16
Venue
PTTK Przemyśl
Telefon
16 678 53 74
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Cena dla członków PTTK:
630
Cena dla pozostałych osób:
660
Dane organizatora:
PTTK Przemyśl

Olesko-Poczajów-Krzemieniec-Zbaraż- Skała Podolska- Kamieniec Podolski- Chocim-Czortków – Buczacz- Jazłowiec

1 dzień:
Wyjazd z Przemyśla o godz. 6:00-parking przy Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej(pl. Berka Joselewicza) przejazd przez przejście graniczne w Medyce do Oleska- miejsce narodzin Jana III Sobieskiego. Poczajów-zwiedzanie Ławry Poczajowskiej- Prawosławnej Częstochowy. Przejazd do Krzemieńca, zwiedzanie Muzeum Juliusza Słowackiego, zakwaterowanie obiadokolacja, nocleg.
2 dzień
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie Krzemieńca: Góra Bony, grób Salomei Słowackiej, Liceum Krzemienieckie. Przejazd do Wiśniowca – rezydencja rodu Wiśniowieckich, następnie Zbaraż- zwiedzanie twierdzy i kościoła Bernardynów. Skała Podolska- ruiny zamku. Przyjazd do Kamieńca Podolskiego, zakwaterowanie obiadokolacja, nocleg.
3 dzień
Śniadanie w hotelu, zwiedzanie twierdz w Kamieńcu Podolskim oraz Chocimiu, czas wolny, powrót do hotelu na obiadokolacje, nocleg.
4 dzień
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Przejazd do Buczacza zwiedzanie ratusza, ruin zamku, kościoła parafialnego. Jazłowiec- zwiedzanie ruin zamku oraz krypty bł. Marceliny Darowskiej. Przejazd w kierunku przejścia granicznego w Medyce. Przyjazd do Przemyśla w godzinach wieczornych.

Koszt wycieczki - 660 zł , dla członków PTTK- 630 zł
cena obejmuje: transport, opieka pilota-przewodnika, ubezpieczenie, 3x obiadokolacja, 3x śniadanie, 3x nocleg w hotelu, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów,
Uwaga! na wyjazd na Ukrainę obowiązuje paszport ważny minimum 3 miesiące na przód

 
 

Terminy

  • Od 2018-09-03 do 2018-11-16

Wspierane przez iCagenda