3 dni KRAKÓW +OJCOWSKI PARK NARODOWY + ENERGYLANDIA

Data/Czas
2022-12-31
00:00

Kategorie


3 dni KRAKÓW +OJCOWSKI PARK NARODOWY + ENERGYLANDIA

Kraków + Ojcowski Park Narodowy+ Energylandia

Program:
1 dzień.
Wyjazd. Przejazd do Krakowa i spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie zaczynamy od Wzgórza Wawelskiego: Katedra Wawelska oraz dziedziniec Zamku Królewskiego. W Katedrze zobaczymy: cenne  Groby Królewskie, Wieżę Zygmuntowską ze słynnym dzwonem Zygmuntem odzywającym się w trakcie ważnych uroczystości. Następnie spacer Traktatem Królewskim, który pozwala na okrążenie całego wzgórza i dotarcie do Rynku. Popołudnie spędzimy na największym średniowiecznym rynku  w Polsce.  Zobaczymy: Sukiennice, Bazylikę Mariacką, widokową Wieżę Ratuszową oraz pomnik „Adasia”, ulicę Floriańską, Dom Jana Matejki, Bramę Floriańską i Barbakan. Czas wolny na posiłek i zakup pamiątek. Kolejno wizyta  w  Muzeum Bursztynu, gdzie dowiemy się skąd i kiedy dotarł do nas bursztyn, ile waży największy bursztyn a ile kosztuje najdroższy, obiadokolacja. nocleg.
2 dzień:
Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie Ojcowa z przewodnikiem i atrakcji Ojcowskiego Parku Narodowego (Grota Łokietka, Maczuga Herkulesa, , ruiny zamku w Ojcowie), ew. zamek w Pieskowej Skale. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie.
Przejazd do miejscowości Zator. Całodniowy pobyt w największym Parku Rozrywki w Polsce Energylandii, gdzie znajduje się kilkadziesiąt atrakcji na obszarze 26 hektarów. Atrakcje przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Pobyt w parku to gwarancja świetnej rozrywki.

Cena uzależniona jest od liczby uczestników i ilości świadczeń. W celu ustalenia ceny prosimy o kontakt z biurem pttkprzemysl@op.pl lub tel. 16 678 53 74

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.