ATRAKCJE SŁOWACJI

Data/Czas
2022-08-05 - 2022-08-07
00:00

Kategorie


ATRAKCJE SŁOWACJI

ATRAKCJE SŁOWACJI
5-7.08.2022

Program:

1 dzień. Spotkanie z pilotem o godzinie 7:00 na parkingu Plac Rybi dla autokarów obok Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej w Przemyślu.
Kieżmark – spacer po mieście i zwiedzanie najcenniejszego zabytku miasta znajdującego się na liście UNESCO – drewnianego ewangelickiego kościoła św. Trójcy. Przyjazd do Popradu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Dla chętnych wieczór przy muzyce w „Caffe &Wine Bar” lub wieczorne korzystanie z AquaCity.

2 dzień śniadanie. Przejazd do Bachledowej Doliny zwiedzanie Bachledki -„ Ścieżki w koronie drzew”. Zwiedzanie z przewodnikiem Spiskiej Soboty – historycznej części miasta i wytwórni szkła kryształowego, zwiedzanie miejscowego mini-browaru połączone z degustacją piw, powrót do hotelu, korzystanie z atrakcji AquaCity, obiadokolacja.

3 dzień śniadanie , wykwaterowanie z hotelu i wyjazd, po drodze zwiedzanie Levocy – miasta z zachowanym średniowiecznym układem urbanistycznym i murami obronnymi lub największego w Europie Środkowej zamku – Spiskiego Hradu, z którego roztaczają się wspaniałe widoki na Słowacki Raj, Tatry i Pieniny i znajdującego w pobliżu zamku wzgórza gejzerowego. Powrót do Przemyśla w godzinach wieczornych.

Koszt wycieczki:
929 zł – członkowie PTTK
949 zł – pozostałe osoby
Cena zawiera: transport, 2 noclegi ( pok. 2 osobowe) w Hotelu *** na terenie kompleksu Aquacity, 2 x śniadania kontynentalne i 2 x kolacje w formie szwedzkich stołów (kolacja nie zawiera napojów), kawa i herbata w pokojach, wejście do parku wodnego: STREFA RELAKSACYJNA – 3 odkryte baseny termalne z atrakcjami wodnymi, 2 kryte baseny termalne Blue Diamond z barami wodnymi i saunami fińskimi, 50 m basen pływacki, sauna parowa. STREFA ROZRYWKI – kryte baseny relaksacyjne Blue Sapphire z wieczornym pokazem laserowym, kryty basen dla dzieci Treasure Island – Wyspa Skarbów, place zabaw i boiska dla dzieci, Kompleks letni – Piramida Majów, zewnętrzny basen dla dzieci, strefa zabawy – nadmuchiwany park wodny piratów, usługa pilota i przewodnika, ubezpieczenie NNW ( s.u. 10 000 euro), składka na TFG i TFP
Bilety wstępu płatne indywidualnie przez uczestników ok. 45 euro

Zapisy i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 tel. 16 678 53 74

FOT. AQUACITY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.