SOLINA, ZAGÓRZ, MYCZKOWCE – potwierdzona – zapisy trwają

Data/Czas
2022-08-13
00:00

Kategorie


SOLINA, ZAGÓRZ, MYCZKOWCE - potwierdzona - zapisy trwają

SOLINA – MYCZKOWCE- ZAGÓRZ
13 sierpień 2022 (sobota)

Program:
Zbiórka o 6:50 parking Plac Rybi w Przemyślu (obok MNZP). Wyjazd o godz. 7:00. Przejazd przez Góry Słonne,  Załuż – przejście do ruin zamku Sobień do punku widokowego na zakole Sanu, przejazd do Zagórza – spacer do ruin Klasztoru Karmelitów i wieży widokowej wzdłuż drogi krzyżowej ze stacjami wykonanymi prze znanych bieszczadzkich artystów, przejazd do Myczkowiec – zwiedzanie Parku Miniatur Sakralnych z regionu południowo-wschodnie Polski i terenów Słowacji i Ukrainy, Solina – rejs widokowym statkiem po zalewie do Polańczyka, Solina – spacer po koronie zapory. W trakcie zwiedzania chwila czasu wolnego, można skorzystać z nowej atrakcji – kolej gondolowa ( dodatkowo płatna na miejscu). Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Powrót w godzinach wieczornych.

Koszt wycieczki:
dla członków PTTK i dzieci do 16 lat 100 zł
dla pozostałych osób 110 zł
+ bilety wstępu płatne przy wpisowym (rejs, Park Miniatur): Dorośli- 35 zł , Dzieci:- 30 zł ( do 15 lat) lub 20 zł (do 6 lat)
Cena obejmuje: transport , parkingi, ubezpieczenie NNW ( s.u. 5000 zł) , składka TFG i TFP, usługa przewodnika – pilota.
Zapisy w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3 TEL. 16 6785374

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.