DZIEŃ DZIECKA W PACANOWIE

Data/Czas
2023-06-03
00:00

Kategorie


DZIEŃ DZIECKA W PACANOWIE

DZIEŃ DZIECKA W PACANOWIE
03.06.2023 (SOBOTA)

Program wycieczki:
Zbiórka uczestników na parkingu dla autokarów obok MNZP w Przemyślu, Plac Rybi 07:00.  Przejazd do Pacanowa. Wizyta w Europejskim Centrum Bajki, przejście przez Bajkowy Świat z animatorem w magiczną krainę, która jest połączeniem niezwykłego muzeum z interaktywną wystawą, gdzie można zobaczyć prawdziwe ziarnko grochu, które nie dawało spać księżniczce, piegi z Akademii Pana Kleksa, przejechać się pociągiem, który leci w kosmos, spotkać Małego Księcia, zanurzyć się w morską głębinę, w której przez okna magicznej kolejki zobaczymy syreny, trytony i przeżyjemy atak morskich potworów. Następnie wizyta z animatorem w Małym Teatrze, w którym widzowie biorą udział w lalkowych spektaklach, poznają historię teatru i szczegóły techniki gry lalkami. Dorośli i dzieci mogą sprawdzić się w roli aktora-lalkarza. Następnie czas do spędzenia indywidualnego w wewnętrznym Parku Edukacyjnym „Akademia Bajki”, w którym czeka na dzieci Zwierzyniec, Park linowy, Grota Solna, Labirynt Tytusa, Romka i A’Tomka, Plac Profesora Talenta, Wyprawa do Krainy Deszczowców, Bajkowe Wydmy i mnóstwo dobrej zabawy! Na bajkowe przysmaki warto wpaść do Bistro u Koziołka, w którym dla każdego coś smacznego (w zakresie własnym).
Kolbuszowa – zwiedzanie Parku Etnograficznym Muzeum Kultury Ludowej.

Koszt wyjazdu dla członków PTTK i dzieci do lat 16 – 150zł/os
Koszt dla osób pozostałych – 160 zł/os

+ bilety wstępu: N 75 zł/ U 60 zł – Wystawa Bajkowy Świat, Spektakl w Małym Teatrze, Park „Akademia Bajki”, skansen w Kolbuszowej,

Świadczenia objęte ceną: transport, usługa pilota, przewodnika w skansenie, ubezpieczenie NNW (S.U. 5000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.
Zgłoszenia i zapisy przyjmuje Biuro Turystyczne PTTK Przemyśl ul. Waygarta 3,
tel. 16 678 53 74, 606 391 333

Fot. z ECB w Pacanowie