KRYNICA ZDRÓJ I BIECZ

Data/Czas
2022-08-06
Całodniowe

Kategorie


KRYNICA ZDRÓJ I BIECZ

KRYNICA ZDRÓJ I BIECZ

06.08.2022 (sobota)

Program:
Spotkanie z przewodnikiem o godzinie 5:00 na parkingu Plac Rybi dla autokarów obok Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej w Przemyślu. Przyjazd do Krynicy ok. godziny 10:00. Spacer po Krynicy Zdrój połączony ze zwiedzaniem: krótka historia Krynicy, pomnik Jana Kiepury, kościół Wniebowzięcia NMP, pomnik Nikifora, pomnik Bogusława Kaczyńskiego, pomnik Adama Mickiewicza, Pijalnia Wód Mineralnych, spacer po Deptaku; Osoby chętne wyjazd lub wyjście na ścieżkę ponad koronami drzew oraz wieżę widokową „Arena Słotwiny” w Krynicy, pozostałe osoby spacer Górą Parkową do tzw. „Bocianówki” i z powrotem. Czas wolny na obiad.
Dalsze zwiedzanie z miejscowym przewodnikiem Biecza: Miasto Biecz ze względu na unikatowe walory architektoniczno-urbanistyczne jest perełką wśród miast Polski południowej. Biecz określany jest nazwą „Perła Podkarpacia”, „Parva Cracovia”, jak również „Polskie Carcassonne”: Rynek z ratuszem w Bieczu · Dom z basztą, Baszta Kowalska, Mury obronne, zespół Kolegiaty. Powrót do Przemyśla w godzinach wieczornych.

Koszt wycieczki: 160 zł członkowie PTTK i dzieci do lat 16 – 150 zł

Dodatkowo płatny dla chętnych w Biurze przed imprezą bilet wstępu na wieże widokową: N -62zł Ulg – 52 zł za wejście na Wieżę widokową + wjazd koleją krzesełkową, powrót z góry pieszo.
Cena obejmuje: opieka pilota – przewodnika, ubezpieczenie NNW s.u. 5000 zł, transport, składka na TFG i TFP, przewodnik w Bieczu.

zdjęcie: https://wiezawidokowa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.