MAJÓWKA W PRADZE I KUTNEJ HORZE

Data/Czas
2022-03-25
00:00

Kategorie


MAJÓWKA W PRADZE I KUTNEJ HORZE

MAJÓWKA W PRADZE I KUTNEJ HORZE
30.04-02.05.2022

1 dzień-29.04
Zbiórka uczestników o godz. 22:45 na parkingu dla autokarów Plac Rybi obok Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej w Przemyślu. Wyjazd o godz. 23.00. Nocny przejazd do Pragi.
2 dzień-30.04
Przyjazd do Pragi ok. godz. 10:00 Zwiedzanie Starego Miasta: Rynek Staromiejski z Ratuszem i zegarem Orloj, Kościół św. Mikołaja, Pałac Golz -Kińskych, Gotycki Kościół Marii Panny, Pomnik Jana Husa, Karolinum – pierwszy Uniwersytet w Europie Środkowe. Przejście Drogą Królewską pod Bramę Prochową. Obiadokolacja. Czas wolny. Zakwaterowanie, nocleg.
3 dzień- 01.05
Śniadanie i zwiedzanie miasta: Przejście na plac Hradczański – uroczysta odprawa warty przed Pałacem Prezydenckim, Zwiedzanie Katedry św. Wita i Zamku Królewskiego, Spacer Złotą Uliczką do wieży Dalibora, Loreta z kopią domu Marii Panny i Kościołem Narodzenia Chrystusa oraz bogatym skarbcem, Klasztor na Strachowie, Przejście schodami zamkowymi na Małą Stranę, spacer po ogrodach Wallensteina, Zwiedzanie Kościoła św. Mikołaja, spacer po moście Karola, wieczorny rejs statkiem po Wełtawie połączony z obiadokolacją(dodatkowo płatny). Czas wolny. Nocleg.
4 dzień-02.05
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Kutnej Hory- najcenniejszego miasta w okolicach Pragi. Zwiedzanie Kaplicy Czaszek, katedry św. Barbary- jednego z najpiękniejszych gotyckich kościołów w Czechach, Zamek Hradek, czas wolny, przejazd do Przemyśla. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

CENA: 769 zł członkowie PTTK- 759 zł

Cena obejmuje: przejazd autokarem, 2 noclegi w hotelu, 1 obiadokolacje, 2 śniadania, usługa pilota i przewodnika miejscowego, ubezpieczenie NNW, TFG i TFP
Dodatkowe opłaty, płatne na miejscu u pilota nie podlegające rozliczeniu: 1100 koron czeskich tj. ok. 200 zł (wejście na Hradczany+ Rejs Statkiem z obiadokolacją+ wejście do kaplicy Czaszek i katedry św. Barbary).

DO TRZECH DNI OD ZGŁOSZENIA WPŁATA ZALICZKI 200 ZŁ. POZOSTAŁA KWOTA PŁATNA DO 01.04.2021.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.