UKRAINA 2 dni KOLEJ KARPACKA I DELFINARIUM

Data/Czas
2023-01-01 - 2023-12-31
00:00

Kategorie


UKRAINA 2 dni KOLEJ KARPACKA I DELFINARIUM

PROGRAM:
Zbiórka i wyjazd. Przejazd na Ukrainę
Dzień 1
Sambor – spacer po Rynku Starego Miasta i jego okolicy Przejazd do Drohobycza – zwiedzanie: rynek, kościół św. Bartłomieja z XIV/XV w, cerkiew św. Jerzego z XV w, synagoga. Przejazd do Truskawca – jeden z najstarszych kurortów uzdrowiskowych w Europie z pocz. XIX w. Wejście do delfinarium na pokaz delfinów. Spacer po uzdrowisku i degustacja słynnej wody mineralnej „Naftusia”. Zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.
Dzień 2
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Przejazd do Sianek na najpiękniejszą linią kolejową Karpat Wschodnich przez Przełęcz Użocką na teren Zakarpacia z malowniczymi widokami na tereny Bieszczadów (6 tuneli, 27 wiaduktów, 18 serpentyn na odcinku 18 km i różnica wzniesień 370 m), obiad. Użok – drewniana cerkiewka z 1745 r. wpisana na listę UNESCO, Jasienica Zamkowa- zabytkowa dzwonnica, Stara Sól – kościół św. Michała z 1660 r. Powrót do Polski przez przejście graniczne w Krościenku.

Każdy uczestnik powinien posiadać paszport ważny minimum 3 miesiące oraz pozostałe dokumenty obowiązujące przy przekraczaniu granicy z bieżącym czasie.

Cena uzależniona jest od liczby uczestników i ilości świadczeń.

W celu ustalenia ceny prosimy o kontakt z biurem pttkprzemysl@op.pl lub tel. 16 678 53 74

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.