WIEDEŃ Z LETNIM KONCERTEM FILHARMONIKÓW WIEDEŃSKICH ORAZ BRATYSŁAWA – potwierdzona

Data/Czas
2022-06-14 - 2022-06-17
00:00

Kategorie


WIEDEŃ Z LETNIM KONCERTEM FILHARMONIKÓW WIEDEŃSKICH ORAZ  BRATYSŁAWA - potwierdzona

WIEDEŃ – BRATYSŁAWA oraz KONCERT LETNI FILHARMONIKÓW WIEDEŃSKICH
14.06-17.06.2022 r.

Program wycieczki:
1 dzień.14.06 (wtorek)

Spotkanie z pilotem, wyjazd o godz. 23:30 z Przemyśla, Plac Rybi obok Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Wyjazd godz. 23:45. Przejazd nocny do Wiednia.
2 dzień.15.06 (środa)

Przyjazd do Wiednia Przejazd do hotelu. Polski Kościół na Wzgórzu Kahlenberg, z którego w 1683 roku Król Polski Jan III Sobieski dowodził zwycięską bitwą z Turkami o Wiedeń. Centrum WIEDNIA: Ringstrasse, Plac Marii Teresy, Pałac Hofburg, ul. Graben – kolumna św. Trójcy, kościół św. Piotra, katedra św. Stefana, Parlament, Ratusz, czas wolny. Przejazd do Bratysławy zakwaterowanie, obiadokolacja i zakwaterowanie w hotelu.
3 dzień.16.06 ( czwartek)

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie WIEDNIA  Schonbrunn – letnia rezydencja cesarska rodziny Habsburgów – spacer po ogrodach pałacowych, zwiedzanie wnętrz pałacowych. Prater – wiedeński park rozrywki. Udział w wieczornym Koncercie Filharmoników Wiedeńskich*. Powrót do hotelu w Bratysławie, nocleg.
4 dzień.17.06 ( piątek)

Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie Bratysławy – jednej z najmłodszych stolic świata, Parlament i Zamek Bratysławski – stara twierdza usytuowana jest na 85 metrowym wzgórzu nad rzeką Dunaj – obecnie siedziba władz Słowacji, spacer ulicami Starego Miasta przez Rynek ze stojącym przy nim Starym Ratuszem i fontanną Maksymiliana, Brama Michalska, Katedra św. Marcina – dawny kościół koronacyjny, Dom św. Marcina – gotycki symbol miasta, Plac Franciszkanów, Plac z Teatrem Narodowym, spacer po nabrzeżu Dunaju. Czas wolny. Czas Wolny na obiad we własnym zakresie. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Powrót do miejsca zbiórki w godzinach późno wieczornych.

Koszt wycieczki: 899 zł/os
Członkowie PTTK- 889 zł/os

+ opłata obligatoryjna na bilety wstępu-  50 EURO

cena obejmuje: transport, 2x nocleg w hotelu, opieka pilota, 2 x obiadokolacja, 2 x śniadanie, przewodnik w Wiedniu i Bratysławie, ubezpieczenie (KL 10 000 euro, NNW 2000 euro, bagaż 200 euro), składka na TFG i TFP.
Uczestnicy muszą posiadać ważny dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport+ paszport covidowy.
*Koncert planowany na 16.06, organizator nie odpowiada za ewentualne odwołanie koncertu lub zamknięcie bram ogrodów dla uczestników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.