WODNA PRZYGODA W SUNTAGO – PARK WODNY I WARSZAWA – zapisy trwają

Data/Czas
2022-08-27 - 2022-08-28
00:00

Kategorie


WODNA PRZYGODA W SUNTAGO - PARK WODNY  I WARSZAWA - zapisy trwają

WARSZAWA I NIEZAPOMNIANA PRZYGODA W SUNTAGO – NAJWIĘKSZYM W EUROPIE ZADASZONYM PARKU WODNYM
27-28.08.2022

1 dzień
Wyjazd o godz. 6:00 parking – Plac Rybi obok, Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. Przejazd do Warszawy. Zwiedzanie stolicy z przewodnikiem miejscowym. Archikatedra, Rynek, Kolumna Zygmunta, Krakowskie Przedmieście – Pałac Prezydencki, Kościół św. Anny, Plac Piłsudskiego i Grób Nieznanego Żołnierza. Czas wolny . Przejazd na nocleg i obiadokolację.
2 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do miejscowości Wręcza gdzie zlokalizowany jest największy w Polsce i Europie zadaszony park wodny. Całodzienny pobyt na Terenie Parku of Poland –Suntago Wodny Świat, który podzielony jest na 3 wyspy: SAUNARIA, RELAX i JAMANGO.
JAMANGO – jedyna w swoim rodzaju wodna dżungla pełna atrakcji i niespodzianek na światowym poziomie! Świetnie poczują się tutaj zarówno dzieci, jak i dorośli. 32 różne zjeżdżalnie (wszystkie zjeżdżalnie dostępne są dla dzieci mierzących powyżej 1,2 m), 18 różnych basenów w tym gigantyczny basen z falą!. Najdłuższa ze zjeżdżalni ma aż 320 metrów długości. Ponadto w tej części można skorzystać z rzeki przygód, basenu termalnego z dziką rzeką. Wrażeń na pewno nie zabraknie!
Dla chętnych we własnym zakresie pozostałe wyspy do wykupienia na miejscu:
RELAX – strefa dla osób od 16 lat. Zrelaksuj się w otoczeniu prawdziwych palm sprowadzonych z Florydy, Malezji i Kostaryki. Odpocznij i wycisz się w tropikalnym lesie.
SAUNARIA – Skorzystaj z 12 tematycznych atrakcji, w tym z 10 saun z różnych stron świata. Poczuj ich ciepło, a następnie weź orzeźwiający prysznic pod wodospadem Calla. W trakcie pobytu możliwość posiłku we własnym zakresie na terenie Parku. Powrót do Przemyśla w godzinach późnowieczornych.

Koszt wycieczki:
członkowie PTTK oraz młodzież do 15 lat – 435 zł
pozostałe osoby – 455 zł
+ bilet wstępu (pobyt całodniowy) do Suntago strefa Jamango: Dorośli – 139 zł, niepełnosprawni i senior +65 – 124 zł, dzieci do 16 lat – 119 zł, pozostałe strefy możliwe do wykupienia na miejscu
Cena zawiera: transport, 1 x nocleg ( pok. 2,3-os. z łazienkami), 1 x obiadokolacja, 1 x śniadanie, usługę pilota, usługę przewodnicką w Warszawie, ubezpieczenie s.u 10 000 zł, składka na TFG i TFP, bilet do Suntago (strefa Jamango).

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM

Zapisy do 5.08.2022 ( piątek) i wpłaty w Oddziale PTTK w Przemyślu ul. Waygarta 3. Przy zapisie należy podać do ubezpieczenia pesel.

Foto: z Suntago

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.