ZAKARPACIE KRAJOZNAWCZO

Data/Czas
2022-05-02 - 2022-05-03
00:00

Kategorie


ZAKARPACIE KRAJOZNAWCZO

KRAJOZNAWCZA UKRAINA
BESKIDY SKOLSKIE – ZAKARPACIE – LWÓW
13-14.08.2022

Program:

1 dzień
Zbiórka o godz. 5:00 na parkingu Rybi Plac. Wyjazd o godz. 5 : 15 z Przemyśla spod Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej – parking na Placu Rybim. Morszyn – spacer po uzdrowisku i degustacja wód, Dolina – godz. 15 – 19 przejazd kolejką wąskotorową do wodospadów na rzece Mizunka z przystankami na degustację wody „Naftusia” i miejscowych specjałów oraz przy dawnym ośrodku szkoleniowym kosmonautów, przejazd Truskawca zakwaterowanie, obiadokolacja i ew. wieczorny spacer po mieście.
2 dzień
śniadanie, wykwaterowanie i przejazd w Beskidy Skolskie do miejscowości Urycz – spacer do formacji skalnych z pozostałościami twierdzy obronnej Tustań, miejscowe muzeum, dla chętnych spacer do Ostrej Skały (ok. 2 km) lub przerwa na kosztowanie miejscowych specjałów i zakupy upominków, Kruszelnica – przejście przez kładkę na rzece Stryj do cerkwi pw. Św. Mikołaja, pomnik dziewczyny ze strzelcem, Skole – wodospad Kamionki, Synowódzko Wyżne –dawne grodzisko – punkt widokowy na przełom Stryja. W drodze powrotnej spacer po Stryju. Przyjazd do Przemyśla w godzinach wieczornych.

CENA: 395 zł        Członkowie PTTK – 385 zł
Cena obejmuje: transport, ubezpieczenie ( S.U. 10 000 euro),1x nocleg (pokoje 2,3 – os. z łaz.), 1 x obiadokolacja, 1 x śniadanie, opieka pilota – przewodnika, składka na TFG i TFP.
Dodatkowo płatne obligatoryjnie bilety wstępu i atrakcje; ok. 300 UAH
W ciągu 7 dni od zgłoszenia należy wpłacić zaliczkę 150 zł. Reszta 25 dni przed wycieczką

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.